Dowcipy Filmiki Flashe Gry online Mp3 Obrazki
PPS-y Teksty Życzenia  
Masz dosyć reklam? ||
 
 
 
 
   
 

materiałyJożin z bażin
|
|
*
Głosów: 110 | Rozmiar: 6 063 kb | Dodał: Hybrid, 2007-12-17
Na miły początek nowego tygodnia proponujemy chyba najdziwniejszy teledysk na świecie pana Ivana Mladka i piosenkę pt. "Jożin z bażin", cokolwiek to znaczy. Piosenkę proponujemy jako megahit na nadchodzącego Sylwestra, układ taneczny w załączeniu.
Kategoria: / Filmiki / Teledyski & parodie
Fajne? Wyślij link znajomemu:

Chcesz komentować? Zarejestruj się!

komentarze

Człowiek z padaczką, wilkołak i i jakiś paraszkot filmik rządzi
Napisał kampro, 2007-12-17 21:46:09

Tłumaczenie dięki Kabemu ;P Wklejone bez jego wiedzy.... A co -_-

Tłumaczenie: Jadę tędy biwakować Skodą 100 na Orawę, Dlatego się spieszę, ryzykuję - przejeżdżam przez Morawę. Grasuje tam to straszydło, wychodzi z bagien, Żre głównie Prażan (mieszkańców Pragi) ma na imię Jożin (Józek). Refren: Jożin z bagien skrada się przez moczary, Jożin z bagien do wioski się zbliża. Jożin z bagien zęby już sobie ostrzy, Jożin z bagien gryzie, ,dusi. Na Jożina z bagien, komu by to przyszło do głowy, Działa jedynie i tylko samolot na opryski (biały proszek). 2. Przejeżdżałem przez wieś drogą na Vizowice, Przywitał mnie wójt, powiedział mi przy śliwowicy: Kto dostarczy żywego lub martwego Jożina, Temu dam córkę i pół PGR-u. Refren: Jożin z bagien skrada się przez moczary, Jożin z bagien do wioski się zbliża. Jożin z bagien zęby już sobie ostrzy, Jożin z bagien gryzie, ,dusi. Na Jożina z bagien, komu by to przyszło do głowy, Działa jedynie i tylko samolot na opryski (biały proszek). 3. Mówię: Daj mi wójcie samolot i proszek, Jożina Ci dostarczę, nie widzę w tym żadnego problemu. Wójt mi wyszedł na rękę, rano wzniosłem się (w przestworza), Na Jożina z bagien proszek z samolotu pięknie opadł. Refren: Jożin z bagien jest już cały biały, Jożin z bagien z moczarów ucieka, Jożin z bagien dostał się na kamień, Jożin z bagien, tu jest już jego koniec! Dorwałem Jożina , już go trzymam, Dobre każde miłosierdzie, sprzedam go do ZOO.
Napisał abroWar, 2007-12-21 15:18:08

BOSKIE!!!
Napisał rodzinka2, 2008-01-21 17:33:20

fajne! chyba jakis Czech?
Napisał wert, 2008-02-21 21:16:01


* Jeżeli nie działa Ci powyższy filmik, to prawdopodobnie znaczy że Twojej przeglądarce brakuje wtyczki o nazwie Flash Player. Możesz ją znaleźć w naszym dziale Przydatnych Programów.